Egle Mihhotin

Sekretär

6116161

egle@novoloto.ee

Violeta Anstal

Personalijuht

6116164

violeta@novoloto.ee

Marje Braunbrück

Turundusjuht

6116166

marje@novoloto.ee

Margarita Aplok

Mängusaalide üldjuht

margarita@novoloto.ee

Heivo Rojanok

Heivo Rojanok

Tehnikajuht

heivo@novoloto.ee 

Anti Randalu

Kliendisuhete juht

anti@novoloto.ee

Merike Väljako

Pearaamatupidaja

merike@novoloto.ee

MÄNGUSAALIDE JUHID


Mari-Liis Mikk

Pärnu, Viljandi ja Tartu mängusaalide juht

mariliis@novoloto.ee

Tauno Suurkaev

Rakvere, Rävala ja Vilde mängusaalide juht

tauno@novoloto.ee

Jelena Beljajeva

Kohtla-Järve, Jõhvi ja Narva mängusaalide juht

jelena@novoloto.ee

Rasmus Reino

Stroomi, Mere ja Sikupilli mängusaalide juht

rasmus@novoloto.ee

Olga Stepuk

Balti Jaama, Marja ja Paekaare mängusaalide juht

olga@novoloto.ee








Markkos Martma

Mahtra ja Kärberi mängusaalide juht

markkos@novoloto.ee

INTERNETIKASIINO


Indrek Tappo

FenixBet juht

indrek@novoloto.ee