Urve Palo

Urve Palo

Juhatuse esimees

6116161

urve@novoloto.ee

Egle Mihhotin

Sekretär

6116161

egle@novoloto.ee

Taisa Galadi

Taisa Galadi

Personalijuht

6116162

taisa@novoloto.ee

Marje Braunbrück

Turundusjuht

6116166

marje@novoloto.ee

Margarita Moloditšenko

Mängusaalide üldjuht

margarita@novoloto.ee

Heivo Rojanok

Heivo Rojanok

Tehnikajuht

heivo@novoloto.ee 

Anti Randalu

Kliendisuhete juht

anti@novoloto.ee

Rean Sootaga

Ehitus- ja remondiosakonna juhtiv töötaja

rean@novoloto.ee

MÄNGUSAALIDE JUHID


Anastassia Nejolova

Anastassia Nejolova

Mängusaalide juht

anastassian@novoloto.ee 

Tauno Suurkaev

Rakvere, Rävala ja Vilde mängusaalide juht

tauno@novoloto.ee

Mari-Liis Mikk

Pärnu, Viljandi ja Tartu mängusaalide juht

mariliis@novoloto.ee

Margarita Moloditšenko

Mahtra ja Kärberi mängusaalide juht

margarita@novoloto.ee

Simo Eiert

Ida-Virumaa piirkonna juht

simo@novoloto.ee

Olga Stepuk

Balti jaama, Marja ja Paekaare mängusaalide juht

olga@novoloto.ee

Rasmus Reino

Stroomi, Sikupilli ja Mere mängusaalide juht

rasmus@novoloto.ee

INTERNETIKASIINO


Gert Kats

Internetikasiino klienditoe juht

gert@novoloto.ee