Urve Palo

Urve Palo

Juhatuse esimees

6116161

urve@novoloto.ee

Egle Mihhotin

Sekretär

6116161

egle@novoloto.ee

Taisa Galadi

Taisa Galadi

Personalijuht

6116162

taisa@novoloto.ee

Eilike Pruul

Finantsjuht

6116164

eilike@novoloto.ee

Marje Braunbrück

Turundusjuht

6116166

marje@novoloto.ee

Margarita Moloditšenko

Mängusaalide üldjuht

margarita@novoloto.ee 

Heivo Rojanok

Heivo Rojanok

Tehnikajuht

heivo@novoloto.ee

Anti Randalu

Kliendisuhete-ja koolitusjuht

anti@novoloto.ee

Rean Sootaga

Ehitus- ja remondiosakonna juhtiv töötaja

rean@novoloto.ee

MÄNGUSAALIDE JUHID


Jekaterina Artemjeva

Mahtra, Paekaare ja Kärberi mängusaalide juht

jekaterina@novoloto.ee

Anastassia Nejolova

Anastassia Nejolova

Mere, Sikupilli, Balti jaama ja Stroomi mängusaalide juht

anastassian@novoloto.ee 

This image has an empty alt attribute; its file name is team_taunosuurkaev.jpg

Tauno Suurkaev

Rakvere mängusaali juht

tauno@novoloto.ee

Mari-Liis Mikk

Pärnu ja Viljandi mängusaalide juht

mariliis@novoloto.ee

Katrin Nozadze

Katrin Nozadze

Tartu mängusaali juht

katrin@novoloto.ee 

Marko Joost

Vilde, Rävala ja Marja mängusaalide juht

marko@novoloto.ee

INTERNETIKASIINO


Gert Kats

Internetikasiino klienditoe juht

gert@novoloto.ee