Violeta Anstal

Tegevdirektor

6116164

violeta@novoloto.ee

Kaja Lääne

Büroojuht

6116161

kaja@novoloto.ee







Margarita Aplok

Arendusjuht

margarita@novoloto.ee

Bianka Kahn

Mängusaalide üldjuht

bianka@novoloto.ee 

Leelo Maalik

Pearaamatupidaja/finantskontroller

leelo@novoloto.ee

Heivo Rojanok

Heivo Rojanok

Tehnikajuht

heivo@novoloto.ee

TURUNDUSOSAKOND


Marje Braunbrück

Turundusjuht

6116166

marje@novoloto.ee

Romina Hiis

Turundusspetsialist

romina@novoloto.ee

Henri Prii

Turundusspetsialist

henri@novoloto.ee

MÄNGUSAALIDE JUHID


Diana Post

Pärnu, Viljandi ja Vilde mängusaalide juht

diana@novoloto.ee

Jelena Miller

Mahtra, Sikupilli ja Rävala mängusaalide juht

jelenam@novoloto.ee

Katrin Nozadze

Katrin Nozadze

Tartu ja Rakvere mängusaalide juht

katrin@novoloto.ee

Olga Stepuk

Balti Jaama, Stroomi ja Mere mängusaalide juht

olga@novoloto.ee


Marina Männe

Kohtla-Järve, Jõhvi ja Narva mängusaalide juht

marina@novoloto.ee

Anastassia Nejolova

Kärberi ja Paekaare mängusaalide juht

anastassian@novoloto.ee

INTERNETIKASIINO


Indrek Tappo

FenixBet juht

indrek@novoloto.ee

Jekaterina Artemjeva

CRM manager

jekaterina@novoloto.ee