Violeta Anstal

Tegevjuhi kt/personalijuht

6116164

violeta@novoloto.ee

Kaja Lääne

Büroojuht

6116161

kaja@novoloto.ee

Anti Randalu

Kvaliteedi- ja kliendisuhete juht

anti@novoloto.ee

Valeria Safronova

Personalispetsialist

valeria@novoloto.ee

Margarita Aplok

Mängusaalide üldjuht

margarita@novoloto.ee

Heivo Rojanok

Heivo Rojanok

Tehnikajuht

heivo@novoloto.ee 

Leelo Maalik

Pearaamatupidaja/finantskontroller

leelo@novoloto.ee

TURUNDUSOSAKOND


Marje Braunbrück

Turundusjuht

6116166

marje@novoloto.ee

Romina Hiis

Turundusspetsialist

romina@novoloto.ee

Henri Prii

Turundusspetsialist

henri@novoloto.ee

MÄNGUSAALIDE JUHID


Mari-Liis Mikk

Pärnu ja Viljandi mängusaalide juht

mariliis@novoloto.ee

Tauno Suurkaev

Rakvere ja Tartu mängusaalide juht

tauno@novoloto.ee

Jelena Izotova

Kohtla-Järve, Jõhvi ja Narva mängusaalide juht

jelena@novoloto.ee

Olga Stepuk

Balti Jaama, Marja ja Stroomi mängusaalide juht

olga@novoloto.ee

Krista Hansalu

Mere, Rävala ja Vilde mängusaalide juht

krista@novoloto.ee

Annika Sutt

Mahtra, Kärberi, Paekaare ja Sikupilli mängusaalide juht

annika@novoloto.ee

INTERNETIKASIINO


Indrek Tappo

FenixBet juht

indrek@novoloto.ee

Mari Liis Kütt

Veebiplatvormi arendamise projektijuht

mariliisk@novoloto.ee